mustafa_cesitciogluEğitim ve yönetim danışmanı Mustafa ÇEŞİTÇİOĞLU’nun temel uzmanlık alanı zihin ve algılamadır. İşletme ve iş idaresi bölümü mezunu olup, yüksek lisansını Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

1999 – 2004 yılları arasında KOSGEB ile birlikte, çeşitli eğitim ve danışmanlık firmalarında eğitim danışmanı olarak çalışmıştır.

ÇEŞİTÇİOĞLU; liderlik, yönetim becerileri, müşteri ilişkileri, takım çalışması, iletişim, satış ve pazarlama konularında seminerler vermektedir. Ankara Sanayi Odası, Demirdöküm Fabrikaları, KOSGEB, Mann Türkiye, Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN), Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası eğitim verdiği kurum ve kuruluşlar arasındadır.

Öfke ve korkulardan kurtulma, negatif deneyimleri değiştirme vb. zihinsel sorunlarda bireysel danışmanlık; kurumsal zihniyeti değiştirerek ciro ve kârlılığı artırma, rekabet gücünü yükseltme konularında şirketlere kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Piyasada, Pozitif İletişim ve Pozitif Zihin Pozitif Başarı adlı kitapları bulunan yazar aynı zamanda, merkezi Amerika’da bulunan International NLP Trainers Association üyesi ve uluslararası eğitmenidir.

Zihin ve deneyimlerin; birey, aile, şirket ve kurumlara etkileri konusunda 15 yıldır araştırmalarını sürdüren Mustafa ÇEŞİTÇİOĞLU, iyi derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir.

 

Seminer Uzmanlık Konuları

• İletişim becerileri ve beden dili, yüz okuma & insan tanıma

• Stres-öfke-çatışma yönetimi, zaman & toplantı yönetimi

• Zaman & toplantı yönetimi

• Satış, bankoda satış, temel & ileri düzey satış teknikleri

• Liderlik & temel yönetim becerileri & takım çalışması

• İnovasyon & inovatif problem çözme teknikleri